Korupcijos prevencija

Apie korupcijos atvejį prašome informuoti:

  • VšĮ Šakių ligoninės priimamojo tel. 8-345-60712 darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. arba elektroniniu paštu sakių@ligonine.com Atsakingas asmuo: vyriausiasis gydytojas A. Klimaitis, 206 kabinetas.
  • Sveikatos apsaugos ministerijos pasitikėjimo tel. 8 800 66 004, elektroniniu paštu korupcija@sam.lt
  • Visą parą veikiančiu STT „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333 (taip pat ir poilsio dienomis), elektroniniu paštu pranesk@stt.lt, faksu (8 5) 266 3307.

VšĮ Šakių ligoninės vyriausiojo gydytojo kreipimasis į pacientus

Gerbiami VšĮ Šakių ligoninės pacientai ir jų artimieji, mūsų ligoninėje ypatingas dėmesys skiriamas ne tik pacientų gydymo kokybei, jų sveikatos problemų, sprendimui, profesiniams medikų poreikiams, bet ir korupcijos prevencijai. Mes suinteresuoti, kad ligoninėje nebūtų korupcijos apraiškų.                                               

Geriausia padėka medikui – Jūsų šypsena ir pagerėjusi sveikata. Tad neverskite medikų patirti nepatogumo primygtinai siūlydami jiems atsidėkoti dovanomis, pinigais.                               

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu, taip pat baudžiamojon atsakomybėn yra trauktini asmenys, siūlę, pažadėję duoti ar davę kyšį. Už tokius veiksmus atsakomybė yra nustatyta Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse.

Pagarbiai, Vyriausiasis gydytojas Algirdas Klimaitis

Dokumentai ir nuorodos

STT antikorupcinis vaizdo įrašas

Atnaujinta: 2021 gegužės 18, Antradienis 13:23