Atliekamos procedūros

PARAFINO APLIKACIJOS

     Parafino aplikacijos – tinka tais atvejais, kai indikuotina šiluma. Stimuliuoja kraujotaką, atpalaiduoja raumenis, sumažina raumenų kietumą ir spazmus. Naudojamos gydant sąnarių uždegimus, potraumines kontraktūras (dalinį nejudrumą). Parafino aplikacijos ir skysto parafino vonelės plaštakoms efektyviai malšina skausmą, slopina uždegimo procesus, gerina periferinę kraujotaką ir mikrokapiliarų pralaidumą. Taikoma esant skausmams, raumenų ir sąnarių uždegimams, neuritams, radikulopatijoms, kontraktūroms.

IMPULSINIŲ SROVIŲ TERAPIJA                                                                                                                                        

     Tai alternatyvi priemonė skausmo mažinimui, raumenų stimuliacijai, diabeto ir insulto komplikacijoms gydyti, raumenų spazmams atpalaiduoti, judesio amplitudei palaikyti ir didinti, nugaros skausmui malšinti. Modernūs stimuliatoriai leidžia taikyti apie 80 gydymo programų, skirtų nuskausminimui, reabilitacijai ir kūno grožiui.

IML                                                                                                          

   Modernus impulsinės magnetoterapijos prietaisas, skirtas reabilitacijai po judamojo atramos aparato pažeidimų uždegimui ir skausmui mažinti, būklėms po kaulų lūžių gydyti, organizmo atsparumui padidinti.

KOMPRESINĖ TERAPIJA

     Skirta limfos drenažui. Dėl atgalinio biologinio ryšio poveikis panašus kaip masažo. Sudarytos gydymo programos: limfos drenažas, lėtinis veninės kraujotakos nepakankamumas, pooperacinė edema, kraujotakos gerinimas ir kt.

Atnaujinta: 2024 kovo 26, Antradienis 09:31